Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Top posting users this month


Anonymous sulmon Ministrinë e Sirisë

Shko poshtë

Anonymous sulmon Ministrinë e Sirisë

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 09, 2011 8:41 am

Anonymous sulmon Ministrinë e Sirisë


Grupi i hakerave Anonymous ka sulmuar faqen e internetit të Ministrisë së Sirisë, duke zëvendësuar përmbajtjen e kësaj faqeje, vendosur logon e këtij grupi dhe porosinë për mbështetje të protestuesve që janë ngritur kundër qeverisë. Gjatë mëngjesit të së hënës faqja ishte offline.

Anonymous la një porosi ku shkruante: “Bota qëndron me ju kundër regjimit të vrazhdë të Bashar Al-Assad. Dijeni që koha dhe historia janë në anën tuaj – tiranët përdorin dhunë për shkak se ata nuk kanë ndonjë gjë tjetër, dhe sa më të dhunshëm që janë ata, aq më të thyeshëm bëhen”.

Deklarata iu drejtua edhe ushtrisë së Sirisë: “Ju jeni përgjegjës për mbrojtjen e njerëzve sirianë, dhe secili që ju porosit që të vrisni gra, fëmijë, dhe pleq meriton që të trajtohet për tradhëti

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi