Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Mbytet një 18 vjeçar në Pogradec

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Mbytet një 18 vjeçar në Pogradec

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 08, 2011 4:45 pm

Një 18- vjeçar është mbytur sot në liqenin e Pogradecit, ndërsa kishte shkuar me familjen për pushim. I riu është identifikuar si, Marjo Malko dhe mësohet se trupi i tij u gjet nga pushuesit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur si “1 Maji”. Policia ka shkuar në vendngjarja, ndërsa ka nisur hetimet.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi