Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Rrezikon jetën gjatë një kompeticioni

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Rrezikon jetën gjatë një kompeticioni

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 08, 2011 4:22 pm

Gjatë një kompeticioni të zhvilluar për të rinjtë atleti Alex Cristia i cili merr pjesë në kërcimin së gjati me shkop ka shpëtuar për mrekulli pasi ai ra nga një lartësi shumë e lartë.

Gjatë kompeticioni Alex Cristia atleti spanjoll ka pësuar vetëm disa fraktuar duke shpëtuar për mrekulli pas rënies.

Në momentin e garës së tij Alex gjatë kërcimit dhe në momentin e shtytjes ai nuk ka mundur ta kalojë raundin dhe gjatë rënies ai ka rënë shumë keq.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi