Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


AntiSec godet sërish, lëshon 10 GB të dhëna në internet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

AntiSec godet sërish, lëshon 10 GB të dhëna në internet

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 08, 2011 11:00 am

Lufta ndërmjet forcave të zbatimit të ligjit dhe grupit të hakerave ka vazhduar këtë fundjavë si hakerat hodhën në internet 10 GB të dhëna, që përfshinin e-maile private dhe informacione të dërguara nga informatorë konfidencialë.

Hakerat thanë se i kishin vjedhur informacionet gjatë një sulmi në më shumë se 70 agjensi të zbatimit të ligjit.

Hakerat, një grup i lidhur me Anonymous dhe që quhet AntiSec, thanë se ata shpresojnë të "vënë në siklet dhe të diskreditojë policët në të tërë SHBA-në" në hakmarrje për arrestimin e anëtarëve të Anonymous.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi