Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Facebook ka prova të reja në rastin Ceglia

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Facebook ka prova të reja në rastin Ceglia

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 08, 2011 10:58 am

Facebook ka prova të reja në rastin Ceglia
Facebook thotë se ka zbuluar prova të rëndësishme se një kontratë që është "qendra" e një padie ndaj kompanisë dhe themeluesit Mark Zuckerberg është e rreme, sipas një deklarate të Facebook në gjykatë.

Paul Ceglia ngriti një padi ndaj Facebook në korrik të 2010-ës, duke pretenduar se një kontratë që kishte realizuar me themeluesin e Facebook, Mark Zuckerberg, në 2003 i jepte atij gjysmën e kompanisë.

Në një seancë gjyqësore, avokatët e Facebook-ut thanë se ishin gjetur prova në kompjuterat e Ceglias që i rrëzojnë pretendimet e tij. Facebook nuk i tregoi dokumentet por i kërkoi leje një gjykatësi amerikan për t′i bërë publike

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi