Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


ACR gati për negociatat me Minatorët

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

ACR gati për negociatat me Minatorët

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 08, 2011 10:57 am

Kompania “ACR” është gati të nisë negociatat me negociatat me minatorët e Bulqizës për të arritur një marrëveshje në lidhje me kërkesat e tyre. Përfaqësuesit e firmës “ACR” kanë theksuar se janë gati në çdo kohë të takohen me një përfaqësi të minatorëve për të diskutuar për problemet e tyre.

Ndërkohë 13 minatorët e Bulqizës vijojnë ditën e 15-të të grevës së urisë dhe gjendja e tyre shëndetësore paraqitet e rëndë.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi