Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Top posting users this month


Përfundim i "çmendur" i garës (Video)

Shko poshtë

Përfundim i "çmendur" i garës (Video)

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 08, 2011 10:38 am

Kjo është videoja e çuditshme e përfundimit të garës në NASCAR Nationwide Series. Ricky Stenhouse Jr. duket se është drejtuar tek një fitore e lehtë kur papritur makina e tij "vishet" me tym - dhe kjo i jep një mundësi Carl Edwards për të fituar garën.

Por ai verbohet nga tymi që lëshohet nga motori i makinës së Stenhouse. Edwards përfundon i përplasur me makinën e Stenhouse- duke e shtyrë atë drejt vijës së finishit.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përfundim i "çmendur" i garës (Video)

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 08, 2011 10:40 am


_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi