Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Hot dog-u më i shtrenjtë në Botë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Hot dog-u më i shtrenjtë në Botë

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 08, 2011 10:21 am

Hot dog-u më i shtrenjtë në Botë


Hot dog është një nga ushqimet më të famshme në botë dhe gjithashtu është ekonomik.

Por, ja ku vjen një lajm i rrallë: çmimi i një hot dog-u ka arritur në 80 dollarë duke u bërë kështu më i shtrenjti në botë.

Sipas ‘New York Daily’, skuadra e bejzbollit Massachusetts Ro Brockton kërkon të hyjë në librin e rekordeve Guiness dhe ka prodhuar një hot dog me përbërës të tillë si kaviar dhe tartuf

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi