Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Kameron bën Paqe me kamarieren Italiane

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Kameron bën Paqe me kamarieren Italiane

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 08, 2011 9:11 amKryeministri britanik, David Kameron, ka bërë paqe me kamarieren italiane Francesca Ariani, e cila disa ditë më parë nuk e kishte njohur atë, dhe i kishte thënë që ta shërbente vetë kapuçinon. Për pasojë, Kameron nuk i kishte lënë bakshish.

Por, këtë herë, kur Kameron ka shkuar sërish në restorantin ku punon 27-vjeçarja, kjo e fundit jo vetëm e ka njohur, por i ka shërbyer me kujdes, e madje e ka përqafuar dhe ka dalë në fotografi me të.

"Nuk e besova dot kur e pashë se kishte ardhur përsëri pas ngjarjes së javës së kaluar. I thashë se më vinte keq që nuk e njoha dhe që nuk i shërbeva, dhe ai tha se nuk ishte problem" ka thënë Ariani

Këtë radhë, Kameron, duke parë dhe përkujdesjen e saj, ka vendosur që t’i lërë bakshish kamarieres.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi