Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Shqiptarët sulmojnë faqen Serbe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Shqiptarët sulmojnë faqen Serbe

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 08, 2011 8:51 am

Sulmet e fundit të bëra nga serbët në uebfaqen zyrtare të Parlamentit të Kosovës dhe sulmet e tjera si në faqen e gazetës "Kosova Sot", AdemJashari.com, gjuhashqipe.com kanë nxituar shqiptarët që të ndërmarrin sulme. Grupet shqiptare që kanë sulmuar janë ACA dhe KHS (Kosova Hacker′s Security).

Uebfaqja e sulmuar është www.dssbeograd.rs.

Në të ishte paraqitur harta e Shqipërisë Etnike, duke treguar kështu që ky veprim ishte si mbrojtje e identitetit kombëtar shqiptar të shtetit më të ri në Evropë. Tani uebfaqja është kthyer në gjendjen normale.

Sipas burimeve të globi-ks.com, grupet ACA DHE KHS (Kosova Hacker′s Security) nuk do të ndalen me kaq, por do të ndërmarrin sulme edhe në ditët në vijim.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi