Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Qanë gjatë funeralit të përgatitur për të

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Qanë gjatë funeralit të përgatitur për të

Mesazh nga Dardania prej Sun Aug 07, 2011 9:05 pm

Ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Brazil. Sipas raportimeve të policisë së qytetit Santa Casa de Misericordia, një 14 vjeçare ka lindur një fëmijë 7 muajsh por sipas mjekëve të spitalit Araxa, disa minuta pas lindjes, fëmija ndërroi jetë.

Disa orë më vonë, derisa familja e të posalindurit po bënte gati ceremoninë e varrimit, fëmija i "vdekur" fillon të qajë.

Bebi i vogël menjëherë dërgohet në spital dhe vendoset në reanimacion ndërsa spitali përgjegjës për skandalin nuk ka bërë asnjë njoftim në lidhje me këtë skandal.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi