Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Rekordi i ri botëror për parkimin paralel më të ngushtë (VIDEO)

Shko poshtë

Rekordi i ri botëror për parkimin paralel më të ngushtë (VIDEO)

Mesazh nga Dardania prej Sat Aug 06, 2011 6:02 pm

Zyrtarët e librit të rekordeve Guinness kanë lëshuar një video të rekordit më të ri botëror për parkimin paralel në vendin më të ngushtë.

Rekordi u vendos nga shoferi gjerman Ronny Wechselberger, gjatë një filmimi për një shou televiziv gjerman- dhe vendi i parkimit ishte vetëm 26 cm më i madh se gjatësia e makinës së tij VW Polo.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rekordi i ri botëror për parkimin paralel më të ngushtë (VIDEO)

Mesazh nga Dardania prej Sat Aug 06, 2011 6:04 pm


_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi