Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Ac_Milano prej Wed Mar 25, 2015 1:17 pm

Pershendetje mire se ju gjeta forum I nderuar 16162
avatar
Ac_Milano

Numri i postimeve : 10
Join date : 25/03/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Wed Mar 25, 2015 2:05 pm

Ac_Milano shkruajti:Pershendetje mire se ju gjeta forum I nderuar 16162

Pershendetje dhe Mir se keni Ardhur i Nderuari Ac_Milano....Uroi te Kaloni si me se miri me te gjith ketu se bashku....

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Ac_Milano prej Wed Mar 25, 2015 5:32 pm

16162  Dardania mir se tgjeta
avatar
Ac_Milano

Numri i postimeve : 10
Join date : 25/03/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Wed Mar 25, 2015 5:40 pm

Ac_Milano shkruajti:16162  Dardania mir se tgjeta
Mirembrema Ac_Milano.... Mir se keni Ardhur ju uroi te Kaloni Caste te Kendeshme ne Vazhdim...

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Ac_Milano prej Thu Mar 26, 2015 10:18 am

16162  tgjithve
avatar
Ac_Milano

Numri i postimeve : 10
Join date : 25/03/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Fri Mar 27, 2015 3:10 pm

Pershendetje per te gjith....

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi