Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ende pa lindur në Facebook!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ende pa lindur në Facebook!

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 03, 2011 9:19 pm

Facebook tani u ka mundësuar prindërve të ardhshëm të vendosin fotografitë e fëmijëve të tyre ende të palindur në profilet e tyre personale.
Ndër opsionet që përfshijnë vajzën, djalin, gruan dhe burrin, në kategorinë "Miqtë dhe Familja" tani ka mundësi të shtohet edhe opsioni "Fëmija në pritje”.

Prindërit mund të shtojnë një datë të mundshme të lindjes, në vend të emrit të foshnjes e cila ende nuk ka lindur.

"Ne jemi gjithmonë duke testuar veçori të reja," tha një zëdhënës i Facebook me e-mail.

"Para pak kohësh, Facebook ka filluar ofrimin e mundësisë për të shtuar një “fëmijë në pritje” në profilin personal, si një mënyrë e cila i lejon përdoruesit të shprehin identitetin e tyre" ka thënë zëdhënësi i rrjetit social.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi