Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Gjarpri shfaqet në xhamin e përparmë të makinës (VIDEO)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Gjarpri shfaqet në xhamin e përparmë të makinës (VIDEO)

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 02, 2011 11:29 pm

Një gjarpër u shfaq papritmas në xhamin e përparmë të një SUV-je pas daljes nga motori gjatë kohës që makina ishte në ecje.

Rachel Fisher tha se ajo zakonisht nuk frikësohet nga gjarpërinjë por kësaj rradhe ishte "shtrënguar" si udhëtonte me 65 milje në orë me një autostopist të pazakontë në bord - dhe tre fëmijët e saj në sediljen e pasme
.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjarpri shfaqet në xhamin e përparmë të makinës (VIDEO)

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 02, 2011 11:31 pm


_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi