Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Tentoi të vriste policin, dënohet me 55 vite burg

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Tentoi të vriste policin, dënohet me 55 vite burg

Mesazh nga Dardania prej Sat Jul 23, 2011 11:18 pmNjë grua, përpjekjet e së cilës për të qëlluar një oficer të policisë së Chikagos dështuan kur plumbat ranë nga arma e saj, u dënua me 55 vite burg.

Shandra Kidd u dënua ditën e enjte për tentativën e vrasjes dhe posedimit të paligjshëm të një arme, u raportua të premten nga shtypi.

Autoritetet thanë se po i përgjigjeshin një raporti për të shtëna, dhe Kidd u largua në këmbë kur oficerët ndaluan makinën e saj.

Një oficer e arriti Shandra Kidd-in, dhe ajo i vendosi atij një armë në gjoks dhe tërhoqi këmbëzën. Megjithatë arma nuk ishte e mbushur pasi plumbat kishin rënë ndërsa Kidd po vraponte.

Kidd u përpoq të qëllonte oficerin për një herë të dytë ndërsa po luftonin por edhe njëherë dështoi, u raportua nga policia.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi