Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Vdes Amy Winehouse

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Vdes Amy Winehouse

Mesazh nga Dardania prej Sat Jul 23, 2011 11:10 pm
Amy Winehouse


Këngëtarja britanike Amy Winehouse, ka ndërruar jetë ditën e sotme në Londër. Këngëtarja 27 vjeçare Amy Winehouse është gjetur e vdekur në apartamentin e saj, në veri të Londrës, ka konfirmuar policia britanike, raportojnë mediat vendase.

Kohët e fundit ajo ka patur shumë probleme për shkak të pijes dhe përdorimit të substancave narkotike. As terapitë e shumta në të cilat mori pjesë nuk rezultuan të suksëshme për të.

Amy Winehouse u bë e famshe si këngetare, por ajo çka ia shtoi edhe më shumë famën dhe vëmendjen e medieve ishte jeta e saj personale.

Britanikja u bë e famshme përveç për këngën edhe për jetën e saj personale. Ajo shkoi në shumë terapi të pasuksesshme.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi