Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Një jaht prej ari e platini!

Shko poshtë

Një jaht prej ari e platini!

Mesazh nga Dardania prej Fri Jul 22, 2011 2:09 pm

Një biznesmen malajzian ka shpenzuar 3 miliardë dollarë në një jaht prej ari dhe platini.

"History Supreme" u realizua duke përdorur 100,000 kilogram, të metaleve të çmuara.

Ato u përdorën në të gjithë jahtin, që nga baza - e cila është e mbështjellë me ar - në kuvertë, zonën e ngrënies, binarë dhe spirancë.

Cmimit i lartë është edhe rezultat i një dhome gjumi të mrekullueshme e cila është e stolisur me platin, gurë meteoriti dhe një kockë e vërtetë e dinozaurit T-Rex. Ky jaht do ta bënte ziliqar edhe pronarin e Chelsea-s, Roman Abramoviç.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi