Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Top posting users this month


Një Monstër apo një Balenë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Një Monstër apo një Balenë?

Mesazh nga Dardania prej Thu Jul 21, 2011 2:38 pm

Një çift britanik ngeli i tronditur kur zbuloi trupin e një përbindëshi detar ndërsa po ecnin përgjatë bregut.

Margaret dhe Nick Flippence bënë një zbulim të pabesueshëm në Aberdeen.

Nick Filippence, 59 vjeçar, tha se në momentin që pa krijesën ngeli i shtangur.

"Nuk ishte diçka që e kishim vënë re më parë, dukej pothuajse prehistorike" tha ai.

Ekspertët po ekzaminojnë pikturat e krijesës 9 metra të gjatë dhe mendojnë se mund të jetë trupi i një balene.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi