Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Çifti që fitoi llotarinë prej 161 milion sterlina

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Çifti që fitoi llotarinë prej 161 milion sterlina

Mesazh nga Dardania prej Fri Jul 15, 2011 10:24 pm

Personat të cilët fituan llotarinë Euromillions prej 161 milion stërlina janë shfaqur. Colin dhe Christine Weir - një çift pensionistësh nga një qytet i vogël në Skoci - e kishin mbajtur sekret fitimin e çmimit deri në ditën e tërheqjes.

Çifti, i martuar prej 30 vitesh dhe me dy fëmijë, tha se u dukej si një ëndërr të merrnin çmimin e madh.

Ditën e sotme ata thanë se kanë në plan të shkojnë në Kinë dhe Australi dhe të blejnë shtëpi dhe makina për fëmijët e tyre.

Pasi zbuluan se ishin fitues, Christine Weir tha se ata nuk mund të flinin. Hapën një shishe verë dhe pritën deri në mëngjes. Identiteti i tyre ka mbetur sekret që nga dita e martë

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi