Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Majmuni i bën foto të mrekullueshme vetes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Majmuni i bën foto të mrekullueshme vetes

Mesazh nga Dardania prej Thu Jul 07, 2011 11:58 pm

Ky imazh i mrekullueshëm që tregon një majmun të rrezikuar në Indonezi është kapur nga vetë majmuni.

Kafsha kureshtare mori një aparat fotografik që ishte lënë në tokë dhe filloi të hetonte pajisjen përpara se të mahnitej me refleksionin e tij në lente. Dhe nuk u desh shumë kohë përpara se majmuni të fillonte të bënte foto me aparatin e fotografit të njohur David Slater.

"Ata kur e morën pajisjen filluan të luanin me të dhe kur njëri e shtypi butonin e kameras, tingulli kapi vëmendjen e tij dhe ai filloi ta shtypte disa herë. Në fillim disa u tërhoqën por u krthyen shpejt - ishte e mrekullueshme t′i shikoje. Ai mund të ketë bërë rreth 100 foto por jo të gjitha ishin të fokusuara në diçka" tha David Slater.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi