Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Masakrohet kosovari në Zvicër

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Masakrohet kosovari në Zvicër

Mesazh nga Dardania prej Thu Jul 07, 2011 11:48 pmNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zvicër e cila ka tronditur gjithë opinioni publik.
Një shqiptar nga Kosova është gjendet në një thes bërllogu në një mal të Gjenevës i lidhur dhe i masakruar.

Ka qenë një i moshuar me qenin e tij i cili ika shpëtuar jetën të riut shqiptar, teksa po shëtiste në një pyll në Genthod.

Tek një dru ai kishte vërejtur diçka të çuditshme. Kur u afrua e pa që aty kishte një njeri – të gjakosur i tëri dhe i pashpresë e i futur në një qese të madhe bërllogu. Kur e zgjidhi shqiptari i kërkoi një cigare.

Shpëtimtari e mori dhe e largoi nga aty duke e dërguar në spital, raporton 20min. Pasi u trajtua në spitalin kantonal, ai rrëfeu sesi ishte kidnapuar nga dy veta në një makinë të zezë me targa të Gjenevës. Ai ka thënë se e kishin rrahur fort, e kishin lidhur, e kishin futur në qese të bërllogut dhe e kanë gjuajtur në kontenjer. Disa orë më vonë, ai arriti të ikë nga spitali pa asnjë gjurmë.

Patrick Puhl i Policisë tha se hetimet tregojnë që ai ishte i përfshirë në trafikun e drogës, që në pjesën e përmendur frëngjisht-folëse kontrollohet nga shqiptarët. Policia po vazhdon kërkimet për të gjetur të dyja palët.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi