Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Rihanna rrëzohet në skenë (Video)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Rihanna rrëzohet në skenë (Video)

Mesazh nga Dardania prej Tue Jun 28, 2011 8:41 pmRihanna u rrëzua para mijëra fansave në Kanada ndërsa po performonte hitin e saj "What′s My Name".

Këngëtarja po performonte në Edmonton kur u kthye dhe u rrëzua para 16 mijë fansave në Rexall Place arena. Rihannës nuk iu desh shumë për të marrë veten ndërsa vazhdoi me këngën dhe u ngrit në këmbë.

Këngëtarja 23 vjeçare bëri më të mirën dhe i dha një buzëqeshje fansave të saj. Nuk është hera e parë që Rihanna rrëzohet dhe dihet se nuk do të jetë as e fundit. Por mund të thuhet se Rihanna është një profesioniste dhe nuk do të ndalojë së veshuri ato taka shumë të larta
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rihanna rrëzohet në skenë (Video)

Mesazh nga Dardania prej Tue Jun 28, 2011 8:43 pm

avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi