Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Lady Gaga akuzohet për vjedhjen e fondacionit të vet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Lady Gaga akuzohet për vjedhjen e fondacionit të vet

Mesazh nga Dardania prej Tue Jun 28, 2011 8:38 pm

Lady Gaga, ylli i muzikës pop, është paditur në lidhje me shitjet e byzylykëve të saj, ku të ardhurat nga shitja e tyre do të shkonin për të prekurit nga përmbytjet në Japoni.

Rrjeti ligjor i Michigan 1800LAWFIRM pretendon se Gaga dhe kompanitë e tjera të përfshira në shitjen dhe tregtimin e byzylykëve me ngjyra të bardha dhe të kuqe (me vlerë 5 dollarë) "Ne lutemi për Japoninë" i kanë mbingarkuar blerësit me kostot e transportit dhe "kanë rritur artificialisht numrin e donacioneve totale".

"Ndërsa ne përgëzojmë Lady Gagan në lidhje me përpjekjet e saj, ne duam të jemi të sigurtë se të gjitha të ardhurat do të shkojnë për të ndihmuar Japoninë pas përmbytjeve" tha Alyson Oliver, një avokat i 1800LAWFIRM.
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi