Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Vdes gjatë funeralit të saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Vdes gjatë funeralit të saj

Mesazh nga Dardania prej Mon Jun 27, 2011 12:11 am


Kazan, 25 qershor – Vdiq pikërisht gjatë funeralit të saj. Tragjedia e pabesueshme i ka ndodhur një gruaje 49-vjeçare në Rusi. Fagilya Mukametzjanov, e cila gabimisht ishte deklaruar si e vdekur si rrjedhojë e një infarkti, realisht ishte ende gjallë. Ajo u zgjua papritur gjatë funeralit të saj në qytetin Kazan dhe zbuloi që ishte në brendësi të një arkivoli. Menjëherë nisi të bërtiste si një e porsalindur.

Rruga për ta transportuar në spital ishte krejtësisht pa vlerë: pas vetëm 12 minutash terapi intensive ajo ka mbyllur sytë njëherë e përgjithmonë.
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi