Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Top posting users this month


Luani që kërkon të hajë fëmijën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Luani që kërkon të hajë fëmijën

Mesazh nga Dardania prej Thu Jun 16, 2011 12:36 am

Një fëmijë vetëm 1 vjeç është përballur me një luan në kopshtin zoologjik dhe nuk është trembur aspak në momentin që kafsha ka hapur gojën duke tentuar ta gllabërojë.

Djali ishte plotësisht i sigurt në anën tjetër të xhamit mbrojtës të kopshtit zoologjik ndërkohë që prindërit e tij e kanë filmuar këtë skenë të "llahtarshme".

Fëmija kurioz qëndron ballë për ballë me luanin pa pasur aspak frikë dhe nuk pranon të largohet edhe kur prindërit e marrin në krahë.
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Luani që kërkon të hajë fëmijën

Mesazh nga Dardania prej Thu Jun 16, 2011 12:39 am

avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi