Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Top posting users this month


Sanchez: Nuk mund të krahasohem me Ronaldon dhe Messin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Sanchez: Nuk mund të krahasohem me Ronaldon dhe Messin

Mesazh nga Dardania prej Thu Jun 16, 2011 12:26 am


Sanchez: Nuk mund të krahasohem me Ronaldon dhe Messin


Sulmuesi i talentuar i Udineses, Alexis Sanchez, dëshiron të shmangë krahasimet me emrat e mëdhenj të futbollit si Ronaldo dhe Messi.Sanchez është duke u kërkuar nga klubet më të mëdha evropiane, përfshirë Barcelonën, Manchester United e Chelsea.

"Do të doja të kujtohem si Alexis Sanchez pasi unë nuk mund të krahasohem me lojtarë si Ronaldo apo Messi. Unë jam ende shumë larg nga ajo çfarë kanë arritur Messi dhe Cristiano Ronaldo".

"Unë jam vetëm Alexis Sanchez. Jam vetëm në fillim të karrierës sime dhe duhet të vazhdoj në këtë rrugë që kam nisur. Duhet më shumë se dy ose tre gola për t′u bërë një lojtar i shkëlqyeshëm", tha Sanchez për Sportmediaset
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi