Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ardit Gjebrea largohet nga “E diela shqiptare”?!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ardit Gjebrea largohet nga “E diela shqiptare”?!

Mesazh nga Dardania prej Thu Jun 16, 2011 12:19 am


Ardit Gjebrea largohet nga “E diela shqiptare”?!


Prezantuesi i njohur Ardit Gjebrea mund të mos jetë më në drejtim tek “E diela shqiptare” në Tv Klan. Këtë fakt e ka pohuar vetë Gjebrea në një intervistë për “Gazetën Shqiptare”.

Pa dhënë detaje të shumta, ai thotë se ka përfunduar tashmë kontrata 3 vjeçare ndërsa shton se ndjehet i lodhur. “Nuk mund të them asgjë për momentin. Ne kishim një kontratë 3 vjeçare të cilën e përfunduam këtë sezon. Për hir të së vërtetës jam pak i lodhur, kam nevojë për pushim dhe nuk mund të them asgjë për sezonin e ardhshëm.

Më duhet të jem në ekran deri në 31 korrik të dielave dhe e vetmja fjalë që buçet nga të gjitha anët e trupit është: pak pushim!” ka thënë Gjebrea në intervistën e dhënë
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi