Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Pershendetje nga une Teuta

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Pershendetje nga une Teuta

Mesazh nga teuta prej Sat May 14, 2011 4:50 pm

me pelqeu forumi rastsishte gjeta ne google dhe vendosa te regjistrohem. shpresoj qe tja kaloj mire me juve
avatar
teuta

Numri i postimeve : 6
Join date : 14/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Teuta

Mesazh nga Dardania prej Sat May 14, 2011 4:55 pm

teuta shkruajti:me pelqeu forumi rastsishte gjeta ne google dhe vendosa te regjistrohem. shpresoj qe tja kaloj mire me juve

Pershendetje dhe Mir se erdhe Teuta ne Forumin Dardania te uroi argetim te kendeshem dhe te kalosh si me se miri
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Teuta

Mesazh nga teuta prej Sat May 14, 2011 4:56 pm

faliminderit gjithsesi do tja kalojm mire veq sa tja mar doren edhe pak se pak po kam telashe me postime
avatar
teuta

Numri i postimeve : 6
Join date : 14/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Teuta

Mesazh nga Dardania prej Sat May 14, 2011 5:00 pm

teuta shkruajti:faliminderit gjithsesi do tja kalojm mire veq sa tja mar doren edhe pak se pak po kam telashe me postime

:D gjithsesi dhe te uroi te kaloni mrekullueshem
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga une Teuta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi