Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Nora Istrefi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Nora Istrefi

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 9:54 pm

Nora Istrefi lindi në Deqan me 25 Mars 1986. Ajo është Këngëtare nga Kosova. Është një këngëtare e suksesshme e mirënjohur. Karriera e saj ka filluar ne moshën 18 vjeç. Qysh e vogël këndonte si kënge optimiste. Kënga e saj që është hyrë ishte Kënga Shko Tash të cilën ishte kënga më e popullarizuara nga ajo. Këngën tjetër bashkëpunoi me tingullin 3nt ishte kënga Hey hey hey, prandaj kënga negativ videoklip i mirë i vitit 2005 dhe Taxi 2006. Ka edhe tjera kënge për veç kësaj i ka përfshirë dy Albume Opium, Engjëll. Janë bërë të mira dhe të suksesshme. Duke u shitur në Shqipëri, Maqedoni, Diasporë, etj.
Nora e ka pasur Babain Kamermanë që merrte me kamerë u quajt Nezir Istrefi pas aksidentit të babait Nora u bë e famshme. Ku në mesin e kësaj u paraqit edhe Gentiana Ismajli. Këngët e saja janë incizuara të reja të vitit 2010. Janë Kaje me dydyesat nga Nora Istrefi. Ka pasur plot kënge te saja gjithashtu janë incizuara boll kënge te saj i ka dy motra dhe një vëlla të vogël ai quhet Bledi. Motrat Nita Istrefi, Era Istrefi dhe Bledi Istrefi. E ka një qen të mirë dhe të Lezeqëm. Jeton me nënën, motrat, vëllaun.
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nora Istrefi

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 10:29 pm

avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nora Istrefi

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 10:31 pm

avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nora Istrefi

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 10:32 pm

avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nora Istrefi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi