Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Qeni që dëshiron ta shikojë të posalindurin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Qeni që dëshiron ta shikojë të posalindurin

Mesazh nga Dardania prej Fri Jun 03, 2011 8:59 pm

Kur bebeja e vogël për herë të parë arrinë në shtëpi, të gjithë janë të gëzuar dhe nuk i largojnë sytë nga ai/ajo.
Edhe ky qen është i kënaqur për shkak të ardhjes së të posalindurit dhe do të bëj gjithçka për ta parë, nëse duhet do të kërcejë 100 herë vetëm për ta parë në krevat.
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi