Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Akullorja më e shtrenjtë në Botë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Akullorja më e shtrenjtë në Botë

Mesazh nga Dardania prej Fri Jun 03, 2011 8:39 pm

Akullorja është një nga gjërat që fëmijët duan më shumë në verë dhe që është e përballueshme ekonomikisht nga (pothuajse) të gjitha familjet.
Por, duket se të blesh një akullore është bërë ekskluzivitet vetëm për milionerët tashmë. Në një hotel të Meksikës, Resort Marquis Los Cabos, shërbehet akullorja më e shtrenjtë në botë: kushton 700 euro
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi