Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


10 Konspiracionet me te çuditshme ne Bote

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

10 Konspiracionet me te çuditshme ne Bote

Mesazh nga Dardania prej Fri Jun 03, 2011 8:35 pm

Janë të shumtë ata autorë e studiues të bindur që njeriu nuk ka vënë këmbë në Hënë, por që të gjitha imazhet e astronautëve e të kapsulës që u ul në satelit, janë regjistruar në një zonë të shkretë (të ngjashme me terrenin hënor) diku në Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Të tjerë, si në librin e famshëm “Kodi i Da Vinçit” mendojnë se njerëzimi komandohet nga sekte të fshehta, të cilat kanë në dorë fatet e ekonomisë dhe politikës botërore dhe se këtë e bëjnë duke mbajtur nën kontroll shtetet, krerët e të cilëve bëjnë pjesë në shoqëri sekrete e të gjithëpushtetshme
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 10 Konspiracionet me te çuditshme ne Bote

Mesazh nga albi prej Fri Jun 03, 2011 8:41 pm

une mendoj se njeruju esht ul ne siperfaqe te hanes sepse nese nuk do ishte e vrtet rusija kish me publiku te pa vrteten

albi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 14
Join date : 03/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi