Kush është në linjë
0 Përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 0 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Top posting users this month


Fotografi te Mrekullueshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Fotografi te Mrekullueshme

Mesazh nga elona prej Thu Nov 26, 2015 8:13 pm

Alan McFayden kishte pritur 6 vite, dhe kishte kaluar përgjatë 720,000 fotografive vetëm për ta kapur këtë fotografi të mrekullueshme, por që padyshim ia ka vlejtur.
“Unë doja që fotografia të ishte një zhytje e përsosur, pa të meta, zhytja plotësisht e drejtë, pa asnjë spërkatje të ujit dhe kjo fotografi ka kërkuar jo vetëm që unë të jem në vendin e duhur por edhe zogu ta bëjë fotografinë e mahnitshme”, ka thënë McFayden për The Herald Scotland.


elona

Numri i postimeve : 25
Join date : 25/10/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi