Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2017
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Magjike: Kjo recetë natyrale heq celulitin dhe formëson trupin tuaj

Posto temë të re   Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Magjike: Kjo recetë natyrale heq celulitin dhe formëson trupin tuaj

Mesazh nga elona prej Fri Oct 30, 2015 3:39 pm


Ju do të heqni celulitin tuaj në mënyrë natyrale. Ju mund të përgatitni këtë recetë në shtëpinë tuaj.
Aplikoni këtë recetë në zonat e prekura nga celuliti çdo ditë dhe ju do të vini re rezultatet brenda një muaji.
përbërësit
një gjysme mollë
dy karrota
një kastravec
¼ kokë lakër të freskët
një limon
përgatitje
Vendosni mollën, karrotat, kastravecin dhe lakrën në shtrydhëse frutash dhe bëni një lëng. Shtrydhni lëngun e një limoni dhe përzieni ne lëng.
Aplikoni përzierje në celulitin tuaj dhe lini atë për te qendruar për 30 minuta. Sigurohuni që ju jeni duke bërë këtë proces rregullisht.

elona

Numri i postimeve : 25
Join date : 25/10/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


Posto temë të re   Përgjigju temës
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi