Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Receta natyrale kundër sinuseve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Receta natyrale kundër sinuseve

Mesazh nga elona prej Fri Oct 30, 2015 3:36 pm


Nevojiten:
1 litër ujë,
1 lugë gjelle rozmarinë,
1 qepë,
pak kripë.
Përgatitja:
Qepën vendoseni në vlim në një tas me ujë , pastaj shtoni rozmarinën dhe kripën.
Lëreni të vlojë për pesë minuta.
Vendoseni masën në një tas.
Përdorimi:
Mbuloje kokën me një peshqir dhe afroje tasin në fytyrë , duke qenë të kujdesshëm për të mos u djegur dhe thithni përgatitjen me avull.
Përsëriteni këtë proces tri herë në ditë.

elona

Numri i postimeve : 25
Join date : 25/10/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi