Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Çfarë Shihni kur Shikoheni në Pasqyre?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Çfarë Shihni kur Shikoheni në Pasqyre?

Mesazh nga Dardania prej Sun Jun 07, 2015 8:58 pm


Është lehtë të shohim veten në pasqyre, dhe të imagjinojmë veten sikur hero, të fortë, seksi... apo sikur fotografi Tom Hussey në foto serinë e tij, në refleksionin përmes pasqyrës na paraqet sikur të rijnë, transmeton zeri.info.
 
Hussey ka filluar me këtë sesion fotografik kur ka fotografuar një veteran të Luftës së Dytë Botërore, në 80 vjetorin e tij.
 
Veterani me emrin Gardner i kishte thënë Tomit se si ai ende ndihet i ri, çfarë më pas e shtyri Hussey që të fillojë një aventurë të re përmes fotografive. Këtë refleksion të tij, 

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi