Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Top posting users this month


Shenjat që Atij i Mungoni....

Shko poshtë

Shenjat që Atij i Mungoni....

Mesazh nga Dardania prej Sun Jun 07, 2015 8:27 pmNdonëse tingëllon egocentrike, na pëlqen fakti që dikush na e ndien mungesën.
Sidomos femrat janë ato të cilat e adhurojnë vëmendjen dhe dëshpërimisht duan tu vërehet mungesa.
Ato janë gjithmonë në kërkim të fakteve rreth asaj nëse partneri i dashuron.
E ku ka metodë më të mirë për ta vërtetuar dashurinë, se kur ai shfaq interesim për ju.
Njëra ndër dëshmitë se ai ushqen ndjenja për ju, është kur e ndjenë mungesa juaj.
Ja disa shenja që në momentet kur nuk është me ju, i mungoni.
Ju shkruan gjëra të zakonshme vetëm të ju bëjë të flisni me të
Ai ju dërgon mesazh me diçka krejt të zakonshme apo ju thotë diçka të kotë, vetëm që të ju bëjë të flisni me të dhe ta mbajë bisedën aktive.
Thirrjet e humbura
Nëse keni më shumë se një thirrje të humbur në telefon, sepse ishit në gjumë apo duke bërë dush, është një dëshmi se ju i mungoni atij, dhe me çdo kusht po mundohej të kontaktonte me ju. Ai vetëm dëshiron të ta dëgjonte zërin tuaj, prandaj ka provuar disa herë të ju marrë në telefon.
Ju përgjigjet mesazheve tuaja menjëherë
Nuk ka pak sekonda që i dërguat mesazh, dhe ai tingulli i ëmbël i “a new messagge arrived”, e dridh telefonin tuaj. Kjo është diçka e bukur dhe tregon se i mungoni dhe mezi pret që të jetë në kontakt me ju, saqë asgjë tjetër nuk është më e rëndësishme përveç të shkruajë mesazhe me ty.
Jastëku i parfumosur
A ju ka ndodhur ndonjëherë që të keni vizituar banesën e tij dhe pak nga aroma juaj ka mbetur në jastëkun e  dhomës së gjumit? Kur ai ka shkuar për të fjetur, aroma e juaj e ngacmon kujtesën e tij dhe ju merrni në sms ku jua tregon këtë përvojë fantastike e cila e bën që ju t’i mungoni. Nëse ai ua tregon këtë gjë, pa dyshim ju do.
Ju kërkon fotografi tuajat tërë kohën
Në kohën e teknologjisë gjithçka është më e lehtë. Edhe me mijëra kilometra larg mund ta mbani një lidhje. Por edhe nëse jetoni vetëm 20 minuta larg njëri tjetrit, nëse ai vazhdimisht ju kërkon t’i dërgoni selfie dhe fotografi të vendit ku jeni, ju padyshim po i mungoni aq shumë saqë dëshiron ta përjetojë çdo moment sikur të ishte me ju.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi