Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Sonte.... ....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Sonte.... ....

Mesazh nga Dardania prej Sat May 16, 2015 8:32 pm


Sonte....Përpara se të Mendosh rreth një Fjale të Pakëndshme....
Mendo për Dikë që nuk Mund të Flasë !
Sonte.... Përpara se të Ankohesh për Shijen e Ushqimit....
Mendo për Dikë që nuk ka çfarë të Hajë !
Sonte....Përpara se të Ankohesh për Jetën....
Mendo për Dikë së Vdiq në Moshë të Re....
Sonte....Përpara se të Ankohesh për Rrëmujën në Shtëpi....
 Mendo për Dikë së Jeton në Rrugë....
Sonte....Përpara se të Ankohesh për Klm e Gjata që bën me Makinë....
Mendo për Dikë që të Njëjtën Largësi duhet ta bëjë në Këmbë....
Sonte....Kur Mendimet Depresive të të Rrëzojnë Poshtë....
 Vendos Një Buzëqeshje në Fytyrë dhe Falendero ZOTIN së je Gjallë....

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi