Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Vepro por këtë Kurrë Mos e Harro....

Shko poshtë

Vepro por këtë Kurrë Mos e Harro....

Mesazh nga Dardania prej Tue May 12, 2015 2:10 am

Vepro çfarë të Duash....Mirëpo Mos e Dëmto Askënd....
Dallohu me çfarë të Duash.... Mirëpo Mos u bë Mendjemadh/e Ndaj Askujt....
Diskuto me kë të Duash.... Mirëpo Mos Ofendo Asnjëherë....
Zemërohu si të Duash.... Mirëpo Mos e Lëndo Askënd....
Mos Ndiej Keqardheje për Faljen që ia bëre Atij që të Dëmtoi.... Edhe atë Fort... Sepse kjo,është Shumë më e mirë se sa të Ndiesh Keqardheje se ti e Dëmtove Dikë dhe ai nuk ta Fali....

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi