Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Flutura dhe Trëndafili i Bardhë....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Flutura dhe Trëndafili i Bardhë....

Mesazh nga Dardania prej Tue May 12, 2015 1:36 amNjë Fluturë ishte e Dashuruar me një Trëndafil të Bardhë.
Trëndafili i tha Fluturës:
''Unë do të Pranoi Dashurinë Tënde, nëse unë Ndonjëherë bëhem Trëndafil i Kuq....''
Flutura u Lëndua nga këto Fjalë sepse e dinte se kjo është e Pamundur.... Por nuk u Dorëzua.A e dini se çfarë bëri? Preu Vehten në Dy Pjesë dhe Gjakun e Vehtë e Derdhi në Fetët e Trëndafilit të
Bardhë.Trëndafili i Bardhë u Dashurua në Fluturën.... Por tashmë Flutura kishte Vdekur....

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi