Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Mos Harroni se....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Mos Harroni se....

Mesazh nga Dardania prej Tue May 12, 2015 1:14 am

Mos Harroni se:
Jeta është Dy Ditë....
Një Ditë në Favorin Tënd ... Dhe Një Ditë Kunder Teje....
Kur të është Dita e Juaj.... Mos u Tregoni Arrogantë ....
E kur të është Dita Kundër Juve....
Bëhuni Durimtarë ....

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mos Harroni se....

Mesazh nga Dardania prej Sat May 16, 2015 8:18 pm

Mos Harroni se:
Një gjë duhet të kemi Parasysh....
I Drejti.... Gjithmon Zhytet por nuk Mbytet....


_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi