Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Top posting users this month


Pranvera S'erdhi Vetëm

Shko poshtë

Pranvera S'erdhi Vetëm

Mesazh nga Dardania prej Wed Apr 29, 2015 2:46 pm


"Pranvera s'erdhi vetëm" është një film shqiptarë i prodhuar në Shqipëri në vitin 1988.
Regjia: Piro Milkani, Skenari: Anisa Markarian,Remzi Lani, Producent:Shqipëria e Re , Muzika: Ardit Gjebrea.

Aktorët në Role • Anisa Markarian ........ Irena

 • Kristaq Skrami ........ Iliri

 • Margarita Xhepa ........ mamaja e Irenës

 • Thimi Filipi ........ Babai i Irenës

 • Adrian Cerga ........ Astriti, doktori

 • Serafin Fanko ........ profesor Alimi

 • Mevlan Shanaj ........ doktori

 • Ema Ndoja ........ Lina

 • Valentina Kita ........

 • Përmbajtja e Filmit
 • Irena një fizikante e re bashkë me dy koleg të saj ndërmerr një studim të rëndësishëm larg nga shtëpia. Ajo shkon për një kontroll shëndetësor në spitalin e qytetit dhe mëson se vuan nga leuçemia. Pasi e merr veten nga depresioni shpirtëror ajo fillon të pajtohet me realitetin duke çmuar çdo sekondë të jetës së saj dhe dashurisë së saj të cilën përpiqet ta shmangë._________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi