Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Asgjë nuk Harrohet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Asgjë nuk Harrohet

Mesazh nga Dardania prej Wed Apr 22, 2015 3:07 pm

 Filmi "Asgjë nuk harrohet" prodhim i vitit 1985.

Regjia: Esat Ibro, Skenari: Teodor Laço, Producent: Shqipëria e Re , Muzika: Aleksandër Lalo.
Përmbajtja e Filmit
Ngjarjet e filmit zhvillohen në ditët e sotme por sillen edhe ngjarje nga e kaluara për të hedhur dritë në fakte dhe karaktere të ndryshme. Një i riatdhesuar vritet në një qytet të vogël. Askush nuk e di kush është vrasësi. Krye hetuesi e merr përsipër këtë ngjarje dhe ia del të zbulojë shkaqet e krimit
Aktorët
Llazi Serbo........Andi Rama,Hetuesi
Thimi Filipi........Gramozi,Kryetari i grupit hetimor
Jani Riza........Lame Kurrizi
Stavri Shkurti........Manol Gjinaj, Perkthyesi
Perika Gjezi........Elmazi,I plotfuqishmi i fshatit
Mario Ashiku........Profesor Kallmi
Marko Bitraku........Selmani Hivziu
Ilia Shyti...........Shoku Ziber, veteran i luftës
Gjergji Melo.........Sekretari i partisë së fshatit
Dhimitër Orgocka........Xha Fanja
Guljelm Radoja........Peshkatari
Zhani Ziçishti........Xha Kozi,Mësuesi në pension
Në Episode
Spiro Urumi........Abdurrahman Harizi
Marjeta Ljarja........Sara, bashkëshortja e Andit
Enver Plaku........Shefi i Policisë
Shkëlqim Jaupi........Viron Mersini, kamarieri
Vangjel Grabocka......Xha Gorja
Redi Radoja........Djali i peshkatarit
Dhorkë Orgocka........Nënë Xhikoja
Ferdinand Radi........Taksisti
Merita Çoçoli........Mbesa e plakës dëshmitare

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi