Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Pershendetje nga mua Erisa

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Pershendetje nga mua Erisa

Mesazh nga Erisa prej Sun Apr 19, 2015 10:04 pm

Pershendetje te gjithve dhe shpresoj tkaloj mire mes jush ...
avatar
Erisa

Numri i postimeve : 1
Join date : 19/04/2015
Age : 28
Location : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga mua Erisa

Mesazh nga Dardania prej Sun Apr 19, 2015 10:36 pm

Erisa shkruajti:Pershendetje te gjithve dhe shpresoj tkaloj mire mes jush ...
155519 Erisa.... Uroi te Kaloni mir me te gjith se bashku....

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi